Хвала рукам, що пахнуть хлібом

І кожен день , і кожну мить
Дай, Боже, хліб насущний.
Щоб ми могли у мирі жить,
Щоб не були бездушні.
Молись до хліба, не кидай
Хай хліб спасенням буде,
Бо не черствіє хліб святий,
Черствіють тільки люди.
Свято хліба пройшло 8 грудня в нашій школі. Його метою є систематизувати і закріпити знання дітей про хліб, збагатити словник дітей прислів’ями та приказками, формувати уявлення дітей про шлях хліба з поля на стіл кожного українця. Удосконалювати знання учнів про народні звичаї пов’язані з ним. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, повагу до хліборобів-трударів та бережне ставлення до хліба.
Давно так склалося в Україні, що хліб у хаті - це достаток, добробут, це і впевненість у завтрашньому дні. Хоч би де людина не трудилась – у місті чи селі, на суші чи в морі – всі ми голосом серця завжди поєднані з тим, хто годує країну, чия невмируща доля – літо й зиму в полях під відкритим небом. Їм, майстрам-хліборобам, вклоняємось і в будні, і в свята, їхню любов до землі несемо в серцях. Адже хвала хлібові – це щоразу хвала людині-творцеві, хвала життю й самій природі, такій безмірній у своїх щедротах. З роду в рід народ наш виховує своїх дітей у пошані до хліба, прищеплює дітям поняття, що хліб святий.




Свято пройшло чудово!
ВідповістиВидалитиЯскравим, пізнавальним і надзвичайно красивим було свято у нашій школі. Молодці!
ВідповістиВидалити