Публікації

Показано дописи з березень, 2018
                  Свято Останнього дзвоника Ведучий 1. У ласкавому травневому повітрі Бузковий запах ллється і бринить. Тож, на шкільному нашому подвір’ї Останній дзвоник скоро продзвенить. Ведучий 2. Це сльози й радість, свято і прощання. Для когось він лунає перший раз, Для когось буде він останнім, А нас покличе у наступний клас. Ведучий 1. Дорогі учні, вчителі, батьки! Шановні гості! Сьогодні в нашій школі радісне і водночас сумне свято – свято Останнього шкільного дзвоника. Ведучий 2. Сьогодні   востаннє в нашій школі продзвенить дзвінок для наших четвертокласників і покличе їх у незвідану дорогу майбутнього. Ведучий 1. Як непомітно чотири роки промайнуло! Востанннє на лінійку шлях проліг. Тож привітаймо випускників на святі, Таких знайомих, рідних для нас всіх. Ведучий 2. Стрічай, Україно, чарівне суцвіття, Дітей своїх рідних у школі, ...
Свято Осені Вчитель. Кажуть, що осінь - це смуток, суцільні дощі, похмура погода... Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і приваблива. Вона несе щедрість душі, серця - тепло від людської спілкування, вносить в наше життя н еповторну красу! В цьому ви можете самі переконатися. Завітала осінь до нас в Україну, Одягла в червоне намисто калину Бо ж вкраїнська осінь - Це пишні жоржини, айстри різнобарвні, Горішки ліщини, буряки цукрові, Кукурудза стигла, гарбузи медові, Різні повидла, варення, соління, Гриби в маринаді... Тобі, щедра осене, всі у нас раді: І білочка в лісі, і в садочку квіти, І горобчик в полі, і дорослі й діти. Кудись побігло літечко Чи в вирій попливло. Давно зібрали житечко Й тепла як не було. У небі стало тихо, Пташок вже нема. Звірятам не до сміху Бо прийде в край зима. То сонце ще сміється, То вітер налетить. А жовтий лист зірветься Та й в небі полетить. Усюди так красиво – Все золотом блищить! ...