Свято Осені Вчитель. Кажуть, що осінь - це смуток, суцільні дощі, похмура погода... Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і приваблива. Вона несе щедрість душі, серця - тепло від людської спілкування, вносить в наше життя н еповторну красу! В цьому ви можете самі переконатися. Завітала осінь до нас в Україну, Одягла в червоне намисто калину Бо ж вкраїнська осінь - Це пишні жоржини, айстри різнобарвні, Горішки ліщини, буряки цукрові, Кукурудза стигла, гарбузи медові, Різні повидла, варення, соління, Гриби в маринаді... Тобі, щедра осене, всі у нас раді: І білочка в лісі, і в садочку квіти, І горобчик в полі, і дорослі й діти. Кудись побігло літечко Чи в вирій попливло. Давно зібрали житечко Й тепла як не було. У небі стало тихо, Пташок вже нема. Звірятам не до сміху Бо прийде в край зима. То сонце ще сміється, То вітер налетить. А жовтий лист зірветься Та й в небі полетить. Усюди так красиво – Все золотом блищить! ...
Коментарі
Дописати коментар